„Ludzie ludziom zgotowali ten los…” - Zofia Nałkowska, „Medaliony”

Współpraca z portalem „II wojna światowa”

Opublikuj swój tekst na naszych łamach!

Od ponad piętnastu lat portal „II wojna światowa” jest jednym z najważniejszych polskich mediów tematycznych zajmujących się historią, notując ponad 2,5 miliona odwiedzin rocznie. To wynik zaufania i zainteresowania Czytelników, rosnącej popularności historii oraz zapotrzebowania na materiały o tematyce historycznej. 

Wychodząc naprzeciw Czytelnikom portalu oraz oczekiwaniom środowiska historycznego, chcielibyśmy zaprosić do współpracy historyków i osoby zainteresowane historią, które szukają możliwości publikowania własnych tekstów. Jeśli chcesz dołączyć do redakcji portalu „II wojna światowa”, dzielić się swoją wiedzą i pasją, a przy tym zdobyć cenne doświadczenie lub punkty do stypendium naukowego – wyślij maila lub zadzwoń!

Wraz ze zgłoszeniem prosimy o przesłanie próbki tekstu oraz kilku informacji biograficznych. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, jak również na szeroki zakres tematyczny redagowanych tekstów. Oczywiście, muszą one spełnić podstawowe wymogi redakcyjne – zarówno pod względem merytorycznym, jak i językowym. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia i chętnie pomożemy w redakcji. Jeśli stawiasz pierwsze kroki lub nie wiesz, czy Twoje teksty będą interesujące dla Czytelników portalu, możemy pomóc z warsztatem i podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem w pracy nad tekstami.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą biznesową lub reklamową, przejdź do zakładki Reklama, gdzie znajdziesz cennik oraz dodatkowe informacje.

E-MAIL: mateuszlabuz@gmail.com
ADRES: Mateusz Łabuz, Lubień 881, 32-433 Lubień
TELEFON: +48 508291950
FANPAGE WITRYNY: Szlaki Historii