„Ludzie ludziom zgotowali ten los…” - Zofia Nałkowska, „Medaliony”

Podziękowania autora portalu

Autor portalu „II wojna światowa pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania serwisu. Wielu było ludzi, którzy pomagali, wspierali cennymi wskazówkami w trakcie kilkunastu lat prac nad stworzeniem portalu. Wszystkim – serdeczne podziękowania – a w szczególności:

Katarzynie Mika-Łabuz – wspaniałej żonie, która zawsze wspiera i pomaga w zarządzaniu portalem.

Romualdzie Łabuz i Krzysztofowi Łabuzowi – rodzicom, za zredagowanie fragmentów działu „Słowo o żołnierzu – okiem polonisty” oraz wsparcie finansowe i duchowe.

Adamowi Kowalskiemu – za całokształt współpracy graficznej oraz stworzenie poprzedniego layoutu witryny.

Piotrowi Kruze – za współpracę merytoryczną w realizowanych projektach i wspólne prowadzenie „Szlaków Historii”.

Markowi Korczykowi – za wspólne prowadzenie „Szlaków Historii” i wiele ciekawych artykułów.

Twórcy witryny OldPhotosInColor – za umożliwienie wykorzystania pokolorowanej archiwalnej fotografii lotników 303. Dywizjonu Myśliwskiego na fanpage’u „Szlaki Historii”.

Kubie Żmudzie – za wieloletnią przyjaźń oraz współpracę przy tworzeniu pierwszej wersji strony.

Autorce strony dedykowanej historii obozu Auschwitz oraz Waldemarowi Sadaj – za pozwolenie wykorzystania ich pracy graficznej w poprzednich wersjach strony oraz merytoryczne uwagi dot. treści serwisu.

Sebastianowi Oliwie, Tomkowi Ulmanowi i Karolowi Szczepańcowi – za pomoc w dobieraniu grafiki i ciekawe uwagi. Tomek i Karol są autorami banerów i buttonów wykorzystywanych przez serwis.

MindSpa Katarzyna Mika-Łabuz – za sprawowanie zarządu nad stroną w kwestiach formalno-prawnych.

Kolegom z Klubu Sensacji XX Wieku oraz Forum dws.org – w szczególności: Janowiakowi, M@tisowi, Sithianowi, Leuthenowi, KubieWinterowi, Halseyowi, Tzaw_1 i Wojtkowi_84 – za pomoc merytoryczną i graficzną.

A także wielu innym osobom niewymienionym personalnie, które w mniejszym lub większym stopniu przyczyniły się do powstania serwisu i utrzymania go w internecie. Bez Was ten projekt nie miałby szans powodzenia. Podziękowania kieruję także pod adresem wspaniałych Czytelników, którzy swoimi uwagami sprawiają, że portal wciąż się rozwija, a autor ma możliwość weryfikowania nieścisłości. Dziękuję!