Osiągnięcia portalu „II wojna światowa”

Obecność witryny w internetowym życiu wiąże się z rozmaitymi wyzwaniami, jakie stoją przed każdą stroną. Są to przede wszystkim oczekiwania Czytelników, presja związana z publikowaniem kolejnych prac i projektowaniem grafiki. To wszystko składa się na całość wortalu, tworząc kompozycję, z której buduje się dobry projekt. Obok wymienionych czynników, strona internetowa musi liczyć się z tym, że będzie rozmaicie oceniana. Także portal „II wojna światowa” bierze aktywny udział w tego typu sieciowej konkurencji i, jak dotąd, osiąga sukcesy podnoszące prestiż strony i zwiększające zaufanie Użytkowników. Chciałbym przedstawić kilka najważniejszych osiągnięć młodej, bądź co bądź, witryny, które, mam taką nadzieję, będą stale uzupełniane w miarę uzyskiwania kolejnych dobrych wyników.

Konkurs WWW - www.forumweb.pl :: 1 MIEJSCE (2009.05)Strona zwyciężyła konkurs organizowany przez forumweb.pl, uzyskując bardzo dobry wynik za prezentację i wygrywając kategorię „Treść”. Sukces może cieszyć, ponieważ jest to, jak do tej pory, najważniejsze wyróżnienie wortalu pokazujące, iż ciężka praca nie idzie na marne, a witryna doceniana jest przez fachowców.


1 września 2005 roku portal „II wojna światowa” został wyróżniony przez PC World Komputer znakiem „Witryna dnia”. Prestiżowa nominacja miała miejsce jeszcze za czasów funkcjonowania starego serwisu. Być może kiedyś portal „II wojna światowa” jeszcze zagości wśród wyróżnionych przez popularne czasopismo komputerowe.


II wojna światowa - GWIAZDORW wyróżnieniach serwisu Gwiazdor portal otrzymał aż cztery gwiazdki w skali pięciogwiazdkowej.


Dość ciekawym osiągnięciem jest przyznanie pięciu gwiazdek (w pięciostopniowej skali) przez Onet.pl w katalogu portalu. To spore wyróżnienie, bo spośród licznych stron poruszających tematykę II wojny światowej, portal „II wojna światowa” uplasował się najwyżej.